🚚 Čekání na dlouhé doručení je již minulostí, my jsme schopni Vám doručit Váš zakoupený produkt do několika minut 🚚

Vzdálená pomoc (instalace, aktivace, poradenství)

Nechcete se trápit s instalací, aktivací, problémy, případně vždy si hledáte pomoc na vše skrz počítač? Tak právě tato služba je pro Vás. Provedeme za Vás instalaci a aktivaci vzdáleně během několika minut.

Dostupnost Skladem - Doručení do několika minut
Možnosti doručení
400 Kč –12 % 350 Kč
Vzdálená pomoc (instalace, aktivace, poradenství)
Vzdalena Pomoc
400 Kč –12 %
Kvalitní podpora
Spokojenost zákazníka vždy na prvním místě
Při zakoupení vždy dostanete od nás návod k instalaci a aktivaci. Také Vám rádi pomůžeme na on-line chatu, případně e-mailu nebo telefonu.
Nízké ceny
Výhodné ceny jen pro Vás
Potřebujete zakoupit nějaký produkt za výhodnou cenu, který bude kvalitní? Veškeré produkty před zasláním vždy důkladně kontrolujeme.
Rychlé doručení
Rychlé doručení na Váš e-mail
Veškeré nabízené produkty jsou elektronické. Co to pro Vás znamená? Produkt Vám bude doručen během několika minut na Váš e-mail.

vzdalena-pomoc

 
Máte problém s instalací nebo aktivací operačního systému nebo kancelářského balíku? Nemusíte se ničeho obávat, protože jsme tu právě pro Vás.

S naší službou vzdálené pomoci Vám pomůžeme s kompletní instalací a aktivací produktů, a to přes vzdálenou plochu. Nemusíte být technicky zdatní, stačí nám sdělit Vaše potřeby a my se postaráme o zbytek.

Nabízíme Vám nejenom základní nastavení, ale také přihlášení Vašeho účtu, tipy, triky a další užitečné informace, které Vám pomohou s používáním Vašich produktů.

S našimi odborníky na vzdálené pomoci se budete cítit jistě a bezpečně. Ušetříte si tak spoustu času a námahy, kterou byste museli vynaložit při samostatné instalaci a aktivaci produktů.

Co obdržím při zakoupení?
>
Odkaz ke stažení vzdálené podpory
> Doklad za danou službu

Co tato služba zahrnuje?
> Stažení softwaru
> Instalaci včetně aktivace
> Nastavení, přihlášení nebo vytvoření účtu
> Poradenství (rádi Vám odpovíme na veškeré dotazy)

Instalaci softwaru je možné pouze pro kancelářské balíky, u operačních systému Vám pomůžeme vzdáleně vytvořit instalační médium, poté Vás budeme dále navigovat telefonicky, případně jiným způsobem, protože program pro vzdálenou pomoc je možné mít spuštěný pouze na spuštěném operačním systému.