🚚 Čekání na dlouhé doručení je již minulostí, my jsme schopni Vám doručit Váš zakoupený produkt do několika minut 🚚

Platba a doručení

Jaké jsou formy platby?

Vaši objednávku můžete uhradit několika způsoby. Můžete ji uhradit skrze platební bránu pomocí online platby kartou (VISA, MasterCard), Apple Pay nebo Google Pay. Druhou možnost platby nabízíme prostřednictvím bankovního převodu přímo na náš bankovní účet, kde obdržíte zálohovou fakturu se všemi detaily pro platbu. Na faktuře se nachází také QR kód pro rychlejší a pohodlnější platbu (veškeré údaje se vyplní automaticky, včetně čísla účtu, částky, variabilního symbolu a dalších). Fakturu za Váš nákup obdržíte poté, co přijmeme Vaši platbu, společně s Vaší objednávkou.

shoptetpay-cards-logo
Platba skrze platební bránu - výhody:
1. Rychlost: Jedná se o nejrychlejší způsob uhrazení objednávky.
2. Doručení do několika minut: Vaše objednávka bude vyřízena během několika minut po úspěšném uhrazení.
3. Apple Pay, Google Pay: Tuto možnost nabízí naše platební brána, jedná se o nejpohodlnější způsob platby.
4. Jistota transakce: Platba přes platební bránu je bezpečná. Vaše osobní údaje jsou chráněny a šifrovány.

Pokud zvolíte platbu převodem, prosíme, abyste zvolili možnost 'Okamžitá platba'. Při zvolení okamžité platby bude Vaše objednávka vyřízena během několika minut po připsání platby. Pokud nezvolíte možnost 'Okamžitá platba', bude objednávka vyřízena až po obdržení Vaší platby, obvykle následující pracovní den. O víkendu standardní platby neprobíhají, proto bude doručení provedeno následující pracovní den (obvykle v pondělí).

Převodem
Okamžitá platba převodem – výhody:
1. Rychlost: Pokud zvolíte tuto možnost okamžité platby, Vaše objednávka bude odeslána do několika minut po obdržení platby. Nemusíte čekat na zpracování platby, jak je tomu u standardní platby.
2. Doručení do několika minut: Objednávka bude vyřízena během několika minut po přijetí platby. Můžete si tak užívat Váš produkt prakticky ihned.
3. Jistota transakce: Platba převodem je bezpečným způsobem, jak uhradit objednávku. Vaše osobní údaje jsou chráněny a platba probíhá přímo na náš bankovní účet.

Převodem
Standardní platba – doručení následující pracovní den:
1. Doručení následující pracovní den: Pokud zvolíte standardní platbu, Vaše objednávka bude vyřízena obvykle až následující pracovní den po přijetí Vaší platby. Může se stát, že platba dorazí ještě ten stejný den, doručení objednávky bude až po obdržení platby.
2. Omezení o víkendu: Platby provedené o víkendu budou zpracovány až následující pracovní den (obvykle pondělí)

Chceme, abyste byli se svými nákupy co nejvíce spokojeni a mohli si je užívat co nejdříve. Proto Vás prosíme k využití okamžité platby převodem, abyste si své objednávky mohli užít rychleji. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další nákupy na našem e-shopu.

Jaké jsou formy doručení?

Všechny naše produkty Vám doručíme zdarma elektronicky na emailovou adresu. Naše produkty jsou doručovány elektronicky. Co to pro Vás znamená? Elektronický klíč obdržíte během několika minut na Váš e-mail uvedený v objednávce.

clipart2744280

Veškeré objednávky jsou zpravidla doručovány během několika minut, a to většinou do 10 minut od přijetí Vaší platby. Náš tým pracuje neúnavně, aby Vaše produkty byly co nejdříve u Vás. Nicméně chápeme, že občas mohou nastat nečekané situace, které mohou doručení zdržet. I v případě, že by doručení mělo trvat déle, můžete mít jistotu, že jsme na tom intenzivně pracovali, a Vaše objednávka dorazí co nejrychleji. Statistiky hovoří jasně – v 99,9% případů jsme schopni doručit Vaše produkty do 10 minut. Výjimečně, pokud by se doručení protáhlo, můžete očekávat doručení maximálně do 24 hodin od objednání.

Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás na prvním místě. Nemusíte se obávat, že by vaše objednávka zůstala nepřijatá či ztracena. Jsme tu pro Vás a vždy uděláme maximum pro to, abyste byli s našimi službami spokojeni.

Upozornění
Informace