🚚 Čekání na dlouhé doručení je již minulostí, my jsme schopni Vám doručit Váš zakoupený produkt do několika minut 🚚

Nastavení nového počítače

Nyní už nemusíte strávit hodiny nastavováním svého nového stroje - my vám pomůžeme s instalací ovladačů, aplikací a dalších důležitých nastavení. Naši zkušení technici vám pomohou rychle a efektivně nastavit váš počítač tak, aby byl připraven k použití.

Dostupnost Skladem - Doručení do několika minut
Možnosti doručení
650 Kč –23 % 500 Kč
Nastavení nového počítače
Nastaveni
650 Kč –23 %
Kvalitní podpora
Spokojenost zákazníka vždy na prvním místě
Při zakoupení vždy dostanete od nás návod k instalaci a aktivaci. Také Vám rádi pomůžeme na on-line chatu, případně e-mailu nebo telefonu.
Nízké ceny
Výhodné ceny jen pro Vás
Potřebujete zakoupit nějaký produkt za výhodnou cenu, který bude kvalitní? Veškeré produkty před zasláním vždy důkladně kontrolujeme.
Rychlé doručení
Rychlé doručení na Váš e-mail
Veškeré nabízené produkty jsou elektronické. Co to pro Vás znamená? Produkt Vám bude doručen během několika minut na Váš e-mail.

Nastavení

Naše služba je ideální pro technické laiky, kteří se potřebují spolehnout na odborníky a nechtějí se trápit s komplikovanými nastaveními, instalacemi ovladačů a dalšími technickými záležitostmi.

Díky naší vzdálené pomoci Vám pomůžeme s kompletním nastavením nového počítače. Naše tým zkušených techniků Vám pomůže s nastavením operačního systému, instalací potřebných programů, nastavením internetového připojení, zajištěním zabezpečení a mnoho dalšího.

S naší službou se nemusíte obávat, že byste se něco pokazili při nastavování počítače. Naši odborníci Vám budou k dispozici, aby Vám poskytli kompletní technickou podporu a ujistili se, že máte počítač připravený k použití.

Nabízíme Vám výhodnou a spolehlivou službu "Vzdálená pomoc", která Vám ušetří čas a nervy. Zajistíme, že Vaše zařízení bude kompletně nastaveno a připraveno k použití.

Co obdržím při zakoupení?
>
Odkaz ke stažení vzdálené podpory
> Doklad za danou službu

Co tato služba zahrnuje?
>
Stažení softwaru, ovladačů a podobně

> Aktivace operačního systému a ostatního SW
> Nastavení, přihlášení nebo vytvoření účtu
> Poradenství (rádi Vám odpovíme na veškeré dotazy)