🚚 Čekání na dlouhé doručení je již minulostí, my jsme schopni Vám doručit Váš zakoupený produkt do několika minut 🚚

Minecraft - Java Edition

Minecraft je sandboxová hra, kde si hráč může dělat, co se mu zachce. Obdržíte Java edici této hry. Zažijte nekonečné možnosti, které Minecraft nabízí, a buďte připraveni na dobrodružství ve světě plném kreativity a zábavy.

Dostupnost Skladem - Doručení do několika minut
Možnosti doručení
850 Kč –31 % 580 Kč
Minecraft - Java Edition
Minecraft Java
Propojení s účtem On-line aktivace
850 Kč –31 %
Kvalitní podpora
Spokojenost zákazníka vždy na prvním místě
Při zakoupení vždy dostanete od nás návod k instalaci a aktivaci. Také Vám rádi pomůžeme na on-line chatu, případně e-mailu nebo telefonu.
Nízké ceny
Výhodné ceny jen pro Vás
Potřebujete zakoupit nějaký produkt za výhodnou cenu, který bude kvalitní? Veškeré produkty před zasláním vždy důkladně kontrolujeme.
Rychlé doručení
Rychlé doručení na Váš e-mail
Veškeré nabízené produkty jsou elektronické. Co to pro Vás znamená? Produkt Vám bude doručen během několika minut na Váš e-mail.

Kostkovaný svět plný zábavy
Vstupte do kouzelného světa Minecraftu, kde Vaše představivost se stává realitou. Tato ikonická sandboxová hra Vás vtáhne do krychlovitého 3D světa plného nekonečných možností. Zde neexistují pravidla a jediným omezením je Vaše vlastní fantazie.

Hra Minecraft Vám dává volnost dělat, co Vás napadne. Můžete stavět majestátní hrady, tajemné podzemní jeskyně, nebo třeba obrovské sochy. Musíte sbírat suroviny a vytvářet nástroje, abyste přežili v divoké přírodě plné různorodých tvorů.
Připojte se ke komunitě milionů hráčů z celého světa a zažijte nekonečnou zábavu a dobrodružství, které Minecraft nabízí. Získejte svůj blok ke stavbě ve virtuálním světě, kde kreativita nezná hranice. Vstupte do Minecraftu a začněte tvořit ještě dnes!

minecraft-popis3

Svět v Minecraftu není prázdný
Svět kolem Vás se nejeví jako nekonečný prázdný prostor. Všude okolo Vás se rozkládají bujné lesy, z nichž můžete těžit dřevo, pěstovat obilí a potkávat klidnou a mírumilovnou zvěř. Avšak nevěřte, že v noci je všechno tak klidné. Pod kouzlem noční temnoty se skrývají nebezpečné tvory, jako jsou pavouci, kostlivci, zombie, explodující creepeři a jiné bytosti, které nejsou zrovna přátelské.

A když se odhodláte k vytvoření záhadného portálu, který Vás zavede do paralelní dimenze, čeká na Vás doslova peklo. Tam Vás budou ohrožovat ještě strašnější hrozby. Ale nejde o to, že byste museli čelit těmto nebezpečím sami. Díky možnosti hrát v režimu multiplayeru můžete tuto výzvu přijmout s přáteli a společně budovat prosperující město, které bude plné živých hráčů. S trochou spolupráce a snahy můžete přeměnit tento svět v bezpečné útočiště pro všechny obyvatele.

Co obdržím při zakoupení?
> Odkaz ke stažení (oficiální stránky Mojang)
> Elektronický produktový klíč
> Návod k instalaci a aktivaci produktu
> Doklad o zboží


Doplňující informace:
>
Doba aktivace: Trvalá (hra je propojena s účtem)
>
Pro aktivaci je vyžadováno vytvořit nebo příhlásit se na Microsoft účet.

Kategorie: Herní kupóny
? Typ distribuce: Elektronická
? Délka aktivace: Trvalá
? Druh aktivace: Online (propojení s účtem)
? Lokalizace: Česká a další